HABERLER

MİLAS ESNAFSPOR’UN FORMA ve GÖĞÜS SPONSORU KÖMÜRCÜOĞLU GROUP OLDU

İlçemizi Süper Amatör Kümede temsil eden ve özellikle 2’yarı yaptığı flaş transferlerle şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Milas Esnafspor forma ve göğüs sponsoru olarak Kömürcüoğlu Group ile anlaştı.

Kulüp Başkanı Ekrem Vanlıoğlu Genel Kaptan Cihan Solmaz ve Basın Sözcüsü Hasan Tuzla’ ile Kömürcüoğlu Group’u ziyaret eden Milas Esnafsporlu yöneticiler yapılan görüşme ve sohbet sonunda Kömürcüoğlu Group M.Ali Kömürcüoğlu ve Milas Esnafspor Kulübü’nde Başkan Yardımcılığı yapan Özkan Kömürcüoğlu ile 2019-2020 sezonu içerisinde Milas Esnafspor’a forma ve göğüs reklamı sponsorluğunda anlaştı. Yapılan açıklamanın ardından Milas Esnafspor Kulübü Başkanı Ekrem Vanlıoğlu Kulübümüze forma ve göğüs sponsoru olan M.Ali Kömürcüoğlu,Özkan Kömürcüoğlu ve tüm Kömürcüoğlu Group yönetimine teşekkür etti. Transfer gelişmeleriylede ilgili açıklama yapan Esnafspor Başkanı Ekrem Vanlıoğlu yapılan transferlerimizi Basından sorumlu arkadaşlar sosyal medya hesaplarımızdan yerel site ve gazetelerden paylaşıyor bügün itibariyle eksik olan ön libero’ bölgesine Göcekspor forması giyen Berke Can Zenger ve Kale mevkiine Berkay Kavuncuoğlu’nu dahil ettik belki 1-2 transfer daha olabilir,çalışmalarımız tüm hızıyla doğru kararlar alarak devam ediyor diyen Vanlıoğlu tüm Milaslı spor severleri ise Pazargünü oynanacak Seydikemer maçına ve yenilenen kadrosu ile Milas Esnafspor’u izlemeye davet etti .

Muğla Köyceğiz Bölgesi Olivine Üretimi Hakkında


 

Muğla Köyceğiz bölgesi Olivine maden sahamızda tüm alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup
01.03.2020 tarihinde üretime açılacaktır.

Muğla Kavaklidere Bölgesi Kuvars-Kuvarsit Üretimi Hakkında

 

22.01.2020 tarihi itibariyle Kavaklıdere bölgesinde bulunan Kuvars ve Kuvarsit ocaklarımız üretime başlamıştır.

Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla, minnetle anıyoruz.

Dededen toruna TIR hediyesi

Çine’de faaliyet gösteren Kömürcüoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ilçenin önde gelen iş adamlarından birisi olan Mustafa Ali Kömürcüoğlu, torunu Mustafa Efekan Kömürcüoğlu’na doğum gününde TIR hediye etti.

Kömürcüoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali Kömürcüoğlu’nun oğlu iş adamı Bircan Kömürcüoğlu’nun oğlu Mustafa Efekan Kömürcüoğlu 8 yaşına girdi. Mustafa Efekan için şantiyede yaş günü kutlaması gerçekleştirildi. Mustafa Efekan için maden ocağı ve iş makineleri şeklinde hazırlanan pasta dikkat çekerken, dede Mustafa Ali Kömürcüoğlu torunu Mustafa Efekan’a doğum günü hediyesi olarak TIR hediye etti. Kömürcüoğlu ailesi ve şirket çalışanları Mustafa Efekan’a sağlık ve uzun ömür dileklerinde bulundu.

Milas tesislerimizdeki Granül Kuvars üretimi hakkında

17.08.2018
Milas tesislerimizde eylül ayı itibariyle Granül Kuvars üretimi başlayacaktır. Yatırımlar bitmiş bulunmakta ve deneme üretimi başlamıştır. 

Milas tesislerimizdeki Flote Feldispat üretimi hakkında

17.08.2018
Milas tesislerimizde eylül ayı itibariyle Flote Feldispat üretimi başlayacaktır.

Çine Madran bölgesinde Feldispat ve Kuvars üretimi hakkında

17.08.2018
Çine Madran bölgesinde eylül ayı itibariyle feldispat ve kuvars üretimi başlayacaktır.

15 Temmuz Destanı 2. Yıl Dönümü

15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyeti’ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizi rahmetle ve dualarla anıyoruz.

Tüm babaların Babalar Günü'nü kutluyoruz.

Kömürcüoğlu Group ailesi olarak Ramazan Bayramı'nızı en içten dileklerimizle kutlarız.

Kömürcüoğlu Group "Aile İftar Yemeği" video çekimi.

Kömürcüoğlu Group Aile İftar Yemeği

08 Haziran 2018

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali Kömürcüoğlu ve oğulları yönetim kurulu üyesi Bircan Kömürcüoğlu ile Özkan Kömürcüoğlu tarafından her yıl geleneksel hale gelen iftar programı Şeyhler Cami önünde yapıldı.

BEŞ YILDIZLI OTEL YERİNE ŞEYHLER CAMİ ÖNÜNDE İFTAR

Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı iftar programına, AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Ak Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun, Çine Kaymakamı Özkan Demir, Çine İlçe Emniyet Müdürü Fevzi Yurtsever, çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Çine İlçe Müftüsü Mehmet Atay ve din görevlileri Kuranı Kerim ve ilahiler okudu. Aydın İl Eski Müftüsü Bahattin Bildik eşliğinde yemek duasının ardından Kömürcüoğlu Şirketler Grup yönetim kurulu üyesi Bircan Kömürcüoğlu gazetemiz muhabirine iftar programıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla birlik ve beraberliği pekiştirmek ve paylaşmak adına yapılan iftar programları dâhilinde bu yıl bir ilke imza atarak 5 bin kişilik dev iftar programı düzenlediklerini belirtti. Kömürcüoğlu, Ramazan ayının getirdiği manevi ortamda, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı sokak iftarı ile geniş bir kitleye ulaşılmasının daha hayırlı olacağını düşündüklerini söyleyen Bircan Kömürcüoğlu, “Burada bir lokma yemekten çok gönüllerin paylaşımı vardır. Ramazan’ın bereketini, rahmetini ve muhabbetini birlikte paylaşıyoruz. Bizleri yalnız bu iftar programında yalnız bırakmadıkları için herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ali Kömürcüoğlu ise; Düzenledikleri halk iftarını gelecek yıllarda da devam ettirmek istediklerini kaydetti. 

TIR filomuza ilave 4 adet yeni Mercedes TIR bugün geldi.

03 Mayıs 2018
Teislerimizde limanlara ve içpiyasa müşterilerimize gönderilen hammaddelerin sevkiyatını yapacak TIR’ lar filomuza dahil oldu.

Çine Mutaflar Feldspat Ocağında üretime başlıyoruz.

01 Mayıs 2018

Kavaklıdere Kuvars Ocağında üretime başlıyoruz.

01 Mayıs 2018

Granül ve mikronize kuvars tesis yatırımımız başladı.

28 Mart 2018
Kompoze taş üretiminin ana girdi hammaddesi olan granül ve mikronize kuvars tesis yatırımına Milas Tesislerimizde başladık. 3 ay içinde yatırım çalışmalarını tamamlayıp endüstriyel üretime geçmeyi planlıyoruz.

2017 yılı ihracatımız 400.000 ton olarak gerçekleşti.

01 Ocak 2018